Top 10 Biomülleimer Küche – Kompostowniki domowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OXO

#ad

1.75 GAL/6,62 L, CHARCOAL, OXO GG EASY-CLEAN COMPOST BIN

#ad
OXO #ad - Atwe w pielĘgnacji: gładkie ściany wewnętrzne ułatwiają czyszczenie kompostownika. Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczenia się na podstawie doświadczenia i uczynienia go lepszym.

Przemyślane wzornictwo: dzięki unikalnej konstrukcji krawędź worka na śmieci jest niewidoczna z zewnątrz. Praktyczny: dzięki pojemności 6, 6 l kosz na śmieci OXO Good Grips idealnie nadaje się do zbierania bioodpadów w większych kuchniach. Higieniczny: specjalna konstrukcja zapobiegająca powstawaniu nieprzyjemnych zapachów utrzymuje owady z dala od zawartości wiadra i zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów. Oxo gwarancja: w przypadku problemów z produktem OXO naprawimy go lub wymienimy. Wydajność: podczas przetwarzania żywności można zamocować pokrywę w pozycji otwartej, aby natychmiast wygodnie wrzucić powstałe odpady do wiadra.
MarkaOXO #ad
ProducentOXO #ad
Wysokość7.6
Długość7.75
Waga1.63
Szerokość7.3
Numer części13294600UK
Model13294600

2. RED FACTOR

#ad

5 litrów, ekologiczny, bezzapachowy, w zestawie z bezpłatnymi filtrami z węglem aktywnym matowa miedź, RED FACTOR Wysokiej jakości pojemnik na kompostowanie ze stali nierdzewnej

#ad
RED FACTOR #ad - Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, a mimo to przystępnych cenowo produktów, po prostu skontaktuj się z nami, dzięki czemu nie musisz się martwić o zakup nowych filtrów przez bardzo długi czas. Do kosza na śmieci bez obaw o nieprzyjemne zapachy, fusy z kawy, warzywa, która neutralizuje nieprzyjemne zapachy, aby zapobiec przyciąganiu much i innych szkodników.

Wystarczy przez cały tydzień przechylić resztki żywności do pojemnika z pokrywką, zapewnia wystarczająco dużo miejsca na odpady organiczne przez kilka dni, szkodniki lub muchy. Można go łatwo czyścić wodą z mydłem. Technologia formowania jednowarstwowego gwarantuje, która jest odporna na rdzę, dzięki czemu jest całkowicie nierdzewna i nie emituje toksyn do kompostu. W red factor wierzymy w tworzenie wysokiej jakości, a my wyślemy Ci zwrot pieniędzy lub wymienimy pojemnik na odpady organiczne. 100% gwarancja satysfakcji – zawiera wysokiej jakości dwuwarstwowe zestawy filtrów, które poprawią twoje życie.

Atrakcyjne wzornictwo – atrakcyjne wykończenie z pokrywą w kształcie kopuły, ten stylowy kompostownik z metalu można umieścić bezpośrednio na blacie kuchennym, aby w każdej chwili umożliwić łatwy dostęp i nadać Twojemu wyposażeniu kuchennemu elegancki wygląd. Wysokiej jakości konstrukcja – ten kosz na śmieci red factor został zaprojektowany w celu zapewnienia długotrwałej stabilności i trwałości, jest wykonany z trwałej stali nierdzewnej, że nie wykonuje się prac spawalniczych, pęknięcia i odpryski. Wyposażony w miękki uchwyt dla łatwej obsługi.
MarkaRED FACTOR #ad
ProducentRED FACTOR #ad
Wysokość10.83
Długość8.66
Waga2.2
Szerokość7.28
Numer częściKCB-SSE-CM-5L
ModelKCB-SSE-CM-5L

3. MUGYPYR

#ad

Kosz na śmieci do blatu, pojemnik z pokrywką, polipropylen, 5 l, kompostownik, Mały kosz na kompost do kuchni, do użytku w pomieszczeniach, niebieski

#ad
MUGYPYR #ad - Bez nieprzyjemnego zapachu, bez pilników do owoców – gwarantowana jest tylko czysta kuchnia! Stwórz komfort: zawieś go na drzwiach szafy, gdy gotujesz, drzwi spiżarni, bardzo odpowiedni do większości drzwi szaf, aby rzucać rzeczami.

Pojemnik na kompost doskonale współpracuje z torbami na zakupy wielokrotnego użytku, łazienki, nadaje się do kuchni, przyczepy kempingowej, pralni itp. Wymiary: 19 x 14, 5 x 24, akcesoria montażowe 1 hak, 5 cm, pojemność: 5 l; kosz na śmieci jest łatwy w instalacji, 1 haczyk samoprzylepny i 20 worków na śmieci wchodzą w zakres dostawy. Nasz kompostownik jest wyposażony w zamknięcie zapachowe, dzięki czemu można nie tylko uszczelnić biodegradowalne odpady, ale również niepożądane zapachy.

Jest mały, kroisz i kroisz świeżą żywność, nie musisz się schylać, szafek. Do zawieszenia na drzwiach z hakiem nad drzwiami. Dwie metody montażu do zawieszenia na każdej ścianie za pomocą haczyków samoprzylepnych. Grubość drzwi: 238, 8 cm, jeśli są używane nad hakiem na drzwi.
MarkaMUGYPYR #ad
ProducentMUGYPYR #ad
Wysokość9.53
Długość7.09
Waga1.12
Szerokość5.71
Numer częściTR
ModelTR

4. TanteSoe

#ad

Tante SOE kosz na odpady organiczne do kuchni – 3 l kosz na kompost z pokrywką na odpady organiczne – w zestawie filtr z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów i kosz wewnętrzny

#ad
TanteSoe #ad - Kompaktowy rozmiar – dzięki pojemności 3 litrów ten stylowy pojemnik na odpady organiczne zaprasza do użytku w kuchni w deszczu. Praktyczny zestaw 4 w 1 – jednorazowy pojemnik na odpady organiczne do kuchni: w naszym zestawie All-in-One znajduje się stylowy kosz zewnętrzny, kosz wewnętrzny i pokrywa z wbudowanym i wymiennym filtrem z węglem aktywnym.

Regeneralizuje zapachy – wreszcie wolne od cuchnących odpadów organicznych: aby odpady kuchenne nie pozostawiały nieprzyjemnych zapachów w kuchni, pokrywka jest wyposażona w filtr z węglem aktywnym oraz silikonowy pierścień. Dzięki temu pojemnik zawsze pozostaje nierdzewny i zabezpieczony przed wyciekiem. Dzięki temu kosz na kompost tante soe zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady na kilka dni! jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – ten ekologiczny kosz na śmieci naprawdę pasuje do każdej kuchni! Dzięki nowoczesnemu napisowi, a mimo to ponadczasowy! Wytrzymały i trwały – malowany proszkowo kosz zewnętrzny zdobi wytrzymały kosz wewnętrzny, toczonym drewnianym uchwytom i matowemu białemu koszowi zewnętrznemu ten ekologiczny kosz na śmieci jest stylowy, który można łatwo myć w zmywarce.

MarkaTanteSoe #ad
ProducentN&F Products #ad
Wysokość26
Waga1.85
Szerokość26

5. YourCasa

#ad

Kosz na kompost, wyjmowany wkład, drewno akacjowe i stal nierdzewna, YourCasa® Kosz na odpady organiczne do kuchni, nadaje się do mycia w zmywarce, mały akacja

#ad
YourCasa #ad - Nasz stołowy kosz na śmieci z pokrywką jest wyposażony w wysokiej jakości wkładkę ze stali nierdzewnej oraz pokrywkę i można go łatwo myć w zmywarce. Pokrywa kosza na śmieci może blokować zapachy i jednocześnie zapewnić, że muchy, owady i inne szkodniki nie dostaną się do kompostowalnych odpadów.

Dzięki temu można zaoszczędzić sobie ręcznego czyszczenia wysuszonych odpadów organicznych. Dzięki kuchennemu pojemnikowi na odpady organiczne YourCasa można szybko i łatwo oddzielić śmieci bez konieczności zabierania zbędnych dodatkowych dróg. Bez użycia plastiku! kosz na śmieci z pokrywką nadaje się do każdego blatu roboczego i sprawia, że jest to idealna dekoracja. Wyprodukowano w niemczech. W otwartych miskach lub papierze.

Dzięki temu kompostownik na odpady organiczne pozostaje zawsze czysty i higieniczny. Dzięki temu kompostownik kuchenny z pokrywką zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady, a mimo to jest wystarczająco mały, aby postawić go na blacie roboczym. Muszą być potrzebne do tego celu - nasz pojemnik ma rozmiar ponad 4 l. Wykonane z drewna akacjowego i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Atwe w użyciu: większość ekologicznych wiaderek nie nadaje się do mycia w zmywarce.
MarkaYourCasa #ad
ProducentYourCasa #ad
Wysokość3.54
Długość12.99
Waga3.92
Szerokość7.28
Numer częściKompost43
Model4260746610376

6. Rotho

#ad

Rotho Albula ekologiczny kosz na śmieci 6 l, z pokrywką i uchwytem, niebieski/antracytowy, 6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, tworzywo sztuczne PP, nie zawiera BPA, do kuchni

#ad
Rotho #ad - Zajmuje mało miejsca i praktyczna: pokrywę można całkowicie otworzyć i złożyć do tyłu – wygodna do noszenia dzięki paskom do noszenia – łatwa do czyszczenia. Zorientowany na design i trwałość: pojemnik na kompost z pokrywką i uchwytem – idealny do odpadów organicznych, kapsułek z kawy, jako kosz na śmieci stołowy, do przechowywania tabletek do mycia naczyń, wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

X szer. Uniwersalne i modułowe: można używać pojedynczo lub w zestawie – można bezpiecznie układać w stos również na wiaderkach Albula 25 l – piękne wzornictwo – idealny pomocnik kuchenny na blacie roboczym.

X wys. Wymiary: 23, odpadów organicznych, 8 cm dł. Pojemność pojemnika na bio: 6 litrów – praktyczny pomocnik do odpadów kuchennych, 5 x 20 x 20, kompostu i wielu innych. Zakres dostawy: 1 x wiadro ekologiczne z tworzywa sztucznego z pokrywką i paskiem do noszenia – pojemnik niebieski Horizon Blue, pokrywka i uchwyt antracyt – dostępne w innych atrakcyjnych kolorach.
MarkaRotho #ad
ProducentRotho Kunststoff AG #ad
Wysokość8.19
Długość9.25
Waga0.68
Szerokość7.87
Numer części1030306161
Model1030306161

7. Joseph Joseph

#ad

Joseph Joseph Stack 4 30015 pojemnik na odpady organiczne, wymiary 23,5 × 19,7 × 16,1 cm

#ad
Joseph Joseph #ad - Aby osiągnąć najlepszą wydajność, zalecamy wymianę filtra zapachów co 3 miesiące. Wentylowana konstrukcja redukuje wilgoć i zapachy. Atwo dostępna pokrywa z klapką. Wymienny filtr zapachów w pokrywie. Otwór mocujący wewnątrz zapewnia, że worek na śmieci nie przesuwa się. Atwy do czyszczenia polipropylen, klapka i uchwyt do noszenia ze stali nierdzewnej.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość6.34
Długość9.26
Waga1.72
Szerokość7.76
Numer części30015
Model30015

8. Addis

#ad

Z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, jasnoszary, Pojemnik na odpady spożywcze do kuchni, Addis, kompost Caddy

#ad
Addis #ad - Wytrzymała jakość, łatwe do czyszczenia. X gł. Wymiary szer. Idealna pojemność 4, 5 l do codziennego użytku w kuchni. X wys. 25 x 18 x 19 cm. Wykonane w 100% z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Wyprodukowano w wielkiej brytanii; z pochodzących ze zrównoważonego recyklingu obudów CD z 10-letnią gwarancją Addis.
MarkaAddis #ad
ProducentAddis #ad
Wysokość7.48
Długość7.28
Szerokość9.45
Numer części518384
Model518384

9. YourCasa

#ad

YourCasa® Kosz na odpady organiczne do kuchni, kosz kompostowy na codzienne odpady organiczne, nadaje się do mycia w zmywarce, mały kosz na śmieci z pokrywką, 7 l, bezzapachowy, wyjmowane sitko

#ad
YourCasa #ad - Dzięki temu płyny i odpady organiczne pozostają oddzielone. Do stołowego kosza na śmieci można przechowywać liczne, są one dostępne do kompostowania. Bez względu na to, a mimo to jest wystarczająco mały, czy musisz się martwić o potrzebę, nasz kompostownik kuchenny ma rozmiar 7 l.

Dzięki temu można zaoszczędzić sobie ręcznego czyszczenia wysuszonych odpadów organicznych. Atwe w użyciu: większość ekologicznych pojemników na śmieci do kuchni nie nadaje się do mycia w zmywarce. W otwartych miskach lub papierze. Dzięki koszowi na śmieci yourcasa można szybko i łatwo oddzielić śmieci bez konieczności zabierania zbędnych dodatkowych dróg. W przypadku większości kompostowników odpady organiczne wysychają i można je bardzo żmudnie usunąć z ekologicznego kosza na śmieci. Atwe przechowywanie odpadów kuchennych, cenne odpady kuchenne.

Dzięki temu zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady, aby postawić go na ladzie! Dzięki temu kosz na odpady organiczne w kuchni pozostaje zawsze czysty i higieniczny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ale przeczytaj sam! koniec z uciążliwym przyklejaniem resztek jedzenia do kompostownika dzięki wyjmowanemu sitku wewnętrznemu. Nasz pojemnik na odpady organiczne jest wykonany ze zmywalnego materiału i jest odporny na mycie w zmywarce. Nie lądują w śmieciach i tym samym zmniejszają ilość odpadów.
MarkaYourCasa #ad
ProducentYourCasa #ad
Wysokość8.07
Długość7.87
Waga1.55
Szerokość7.87
Numer częściKompost43
ModelKompost43

10. VeoHome

#ad

100% hermetyczny, VeoHome Pojemnik na kompostownik kuchenny z filtrem z węglem aktywnym 5 l – stal nierdzewna, zapach organicznych resztek żywności w domu

#ad
VeoHome #ad - Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie podoba Ci się nowy byt, po prostu zwróć go w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy. Pojemnik jest w 100% nierdzewny i zapewnia inteligentną możliwość przechowywania bioodpadów w domu lub restauracji przez kilka dni, bez nieprzyjemnego zapachu. Uchwyt sprawia, że jest bardzo łatwy do przenoszenia lub po opróżnieniu.

Atwe uŻycie i czyszczenie – dzięki naszemu pojemnikowi kompostowemu nadającemu się do recyklingu możesz przechowywać odpady z upraw ekologicznych przez kilka dni bez opróżniania. Idealny prezent – ten kompostownik to wspaniały prezent dla rodziny lub przyjaciół, Boże Narodzenie, z dala od owadów itd. Konstrukcja ze stali nierdzewnej – nasz kompaktowy pojemnik kompostowy jest wykonany w 100% ze stali nierdzewnej i wygląda elegancko i błyszcząco. Nasza przyjazna obietnica – mamy pod uwagę ciebie i twoją markę new compost bin.

Do czyszczenia wystarczy usunąć filtr węglowy i włożyć pojemnik do zmywarki. Ponieważ jest wykonany z najlepszej stali nierdzewnej, nie pozostawia żadnych substancji chemicznych w kompostu. Utrzymuje zapachy wewnątrz pojemnika – wszyscy wiemy, owoce, takich jak warzywa, które w naturalny sposób pochodzą z resztek jedzenia, jak nieprzyjemnie stare resztki jedzenia mogą pachnieć, prawda? Nasz pojemnik pomoże Ci kontrolować zapachy, kawa itd. Pomaga przechowywać odpady w bezpiecznym, parapetówkę lub inne odpowiednie okazje.
MarkaVeoHome #ad
ProducentVeoHome #ad
Wysokość11.42
Długość7.87
Szerokość7.87