Top 10 Car Interior Cleaner – Środki do skóry i tapicerki samochodowej

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Koch Chemie

#ad

Koch Chemie 3-częściowy zestaw do pielęgnacji wnętrza samochodu, pielęgnacja kokpitu, środek do czyszczenia wnętrza samochodu

#ad
Koch Chemie #ad - 1 x środek do czyszczenia wnętrz Koch Chemie Multi Interior Cleaner, 750 ml. 1 x koch chemie protect leather Care - pielęgnacja skóry, 500 ml. 1 x koch chemie refresh cockpit Care jedwabisty mat – pielęgnacja kokpitu, 500 ml.
MarkaKoch Chemie #ad
ProducentKoch Chemie #ad
Numer części77706500+77705750+77709500

2. LICARGO

#ad

Skóry – środek czyszczący do kokpitu o neutralnym pH, LICARGO® Zestaw 6 ściereczek z mikrofibry i środek do czyszczenia wnętrza 500 ml – głębokość porów do tworzywa sztucznego, tapicerki

#ad
LICARGO #ad - Pielęgnacja kokpitu jak u profesjonalistów. Atwy w czyszczeniu – środek do czyszczenia wnętrz licargo zapewnia głęboką czystość porów na wszystkich powierzchniach. Wysokiej jakości – kupując nasz środek do czyszczenia kokpitu wspierasz młody zespół z Meckenbeuren nad Jeziorem Bodeńskim.

Cieszymy się, że możemy powitać cię w naszej #LicargoFamily! Wysoka jakość – jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów. Wysokiej jakości składniki nie pozostawiają szans na kurz, brud i tłuszcz. Regularnie stosowane nasze wnętrze pomoże Ci chronić naturalny wygląd powierzchni przed pękaniem i twardnieniem.

Jeśli nie jesteś w 100% przekonany do naszej ściereczki z mikrofibry do pielęgnacji samochodu, natychmiast zamienimy Ci ! Wysoka jakość – bardzo miękka ściereczka z mikrofibry LICARGO o gramaturze 380 g/m² jest wszechstronna i nadaje się zarówno do czyszczenia jak i suszenia powierzchni Twojego pojazdu.
MarkaLICARGO #ad
ProducentPS eCommerce GmbH #ad

3. Koch Chemie

#ad

Skóry i powierzchni typu Alcantara, Koch Chemie Pol Star 1l środek czyszczący do tkanin

#ad
Koch Chemie #ad - Do czyszczenia siedzeń w samochodach, dywanów, tkanin, sof, foteli i pokrowców na siedzenia w domu. Idealny do foteli, podsufitki, dywanów, tapicerek, pokrowców na siedzenia i wrażliwych tkanin Alcantara. Zabezpiecza przed ponownym zanieczyszczeniem i zachowuje oryginalną impregnację. Usuwa uporczywy brud z wszelkich tkanin. Poziom ph:7, 0 .
MarkaKoch Chemie #ad
ProducentKOCH CHEMIE #ad
Waga2.2
Numer części92001
Model92001

4. detailmate

#ad

30 szt. + 2 x, detailmate Zestaw do pielęgnacji kokpitu samochodowego: Armor All środek do głębokiej pielęgnacji tworzywa sztucznego, ściereczki do czyszczenia szyb 30 szt., jedwabisty mat 0,5 l

#ad
detailmate #ad - Wysokiej jakości pianka. Nadaje się również do przyciemnianych szyb, ponieważ ściereczki nie zawierają amoniaku. Akcesoria: uniwersalna ściereczka z mikrofibry! dzięki strukturze z mikrofibry o krótkim włosiu można bardzo dobrze wywierać nacisk, 320 g/m².

Idealnie nadaje się do nakładania produktów pielęgnacyjnych, idealny do uporczywych zabrudzeń. Skład materiału: 80% poliester, takich jak pielęgnacja tworzyw sztucznych, 20% poliamid. Wymiary: 40 x 40 cm, pielęgnacja opon, woski itp. Zawartość zestawu: 1 x armor all środek do pielęgnacji tworzyw sztucznych jedwabisty matowy 500 ml + 1 x ściereczka do czyszczenia szyb armor all 30 szt. Dzięki ekskluzywnej pokrywce smart seal "Twist & Lock" ściereczki pozostają wilgotne i dzięki temu nie tracą swojego działania.

Przywraca pierwotny połysk i kolor powierzchni. Rodek do czyszczenia szyb: ściereczki do czyszczenia szyb bez problemu usuwają uporczywy brud uliczny i owady. Armoralny: środek do pielęgnacji z tworzywa sztucznego usuwa brud i osady oraz chroni powierzchnie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak np. Do wnętrza samochodu, tekstyliów, a nawet do użytku domowego. Praktyczna i wszechstronna gąbka do aplikacji. 90/22 mm.
Markadetailmate #ad
Producentdetailmate #ad
Numer części20053010-0-3

5. Carbigo

#ad

Tworzywa sztucznego – Made in, Carbigo® Premium wnętrze Bundle – 6 x 380 GSM miękkie ściereczki z mikrofibry, skóry, 1 x neutralne pH w sprayu do wnętrz 500 ml – głębokie czyszczenie tapicerki

#ad
Carbigo #ad - Rodek do czyszczenia kokpitu zapewnia nowy wygląd wnętrza pojazdu. Usuwają plamy i zabrudzenia bez wysiłku, podczas gdy ściereczka do osuszania samochodu zapewnia wykończenie bez smug. Wysoka jakość – osiągnij błyszczące rezultaty dzięki naszym ręcznikom z mikrofibry.

Nie jesteś zadowolony z naszej ściereczki z mikrofibry do czyszczenia samochodu lub wnętrza samochodu? Oferujemy Państwu gwarancję zwrotu pieniędzy! Najwyższa jakość dla nieskazitelnego rezultatu! Wysoka jakość – zaufaj carbigo. Jakości – nasze ściereczki z mikrofibry zostały zaprojektowane specjalnie do pielęgnacji samochodu i nie pozostawiają kłaczków na Twoich powierzchniach.

Wysoka jakość – nasz zestaw carbigo do wnętrza zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnego czyszczenia wnętrz: 6 x ściereczki z mikrofibry i 1 x środek do czyszczenia wnętrza samochodu. Idealnie nadaje się do tapicerki, skóry i tworzywa sztucznego. Atwy w czyszczeniu – nasz środek do czyszczenia wnętrza samochodu wnika głęboko w powierzchnię i usuwa uporczywe zabrudzenia.
MarkaCarbigo #ad
ProducentCarbigo #ad
Wysokość0.2
Długość15.75
Waga0.84
Szerokość15.75
Numer częściCB-05

6. Autoglym

#ad

Autoglym Zestaw do czyszczenia i ochrony skóry

#ad
Autoglym #ad - Zawiera 500 ml do skóry. 1 x hi-tech Aqua Dry. 1 x perfect polski aplikator. 500 ml balsam do pielęgnacji skóry.
MarkaAutoglym #ad
ProducentAutoglym #ad
Wysokość9.84
Długość0.98
Szerokość2.76
Numer częściLCPKIT-AG
ModelLCPKIT

7. detailmate

#ad

1 l + butelka z rozpylaczem KWAZAR Mercury, nadaje się do ph, detailmate Green Star zestaw Green Star: Koch Chemie GreenStar uniwersalny środek czyszczący do samochodu, 0,5 l, warsztatu, Green Edition

#ad
detailmate #ad - Kwazar green edition został zaprojektowany specjalnie do uniwersalnego środka czyszczącego Koch Chemie Green Star. Green star edition mercury super pro + butelka ze spryskiwaczem 0, 5 litra: opryskiwacz spustowy odporny na działanie substancji alkalicznych pH 8-14. Uniwersalne zastosowanie do czyszczenia podłóg warsztatowych i przemysłowych, czyszczenia wewnątrz i na zewnątrz samochodów osobowych i ciężarowych oraz mycia silnika, gospodarstwa domowego itp.

Koch chemie green star 1 litr – wysoko skoncentrowany, niezawierający fosforanów i rozpuszczalników, uniwersalny środek czyszczący do czyszczenia wewnątrz i na zewnątrz zapewnia ogromną zdolność wchłaniania brudu i oleju. Zwykłe spryskiwacze z pompką nie poradzą sobie z silną formułą alkakiczną Green Star i rozpuszczają się, podczas gdy znakomite właściwości Kwazar Green Edition są odporne na substancje w zakresie alkalicznym pH 8-14 i tym samym gwarantuje długi okres użytkowania.

Anodowane aluminium optymalnie nadaje się do biologicznych instalacji uzdatniania wody użytkowej Nie zawiera fosforanów Nie zawiera rozpuszczalników. Praktyczna funkcja wyzwalacza double action: raz nacisnąć dźwignię i dwukrotnie spryskać Strumień rozpylania regulowany poprzez przekręcenie zaworu Przezroczysty wskaźnik objętości pierścień stabilizujący zapewnia bezpieczne ustawienie. Te dwa produkty są stworzone dla siebie. Oszczędność w użytkowaniu silne działanie alkaliczne wysoka tolerancja materiałów na wrażliwe elementy, takie jak np.
Markadetailmate #ad
Producentdetailmate #ad
Wysokość21
Długość29.5
Szerokość10.5
Numer części20022011-GS1

8. COLOURLOCK

#ad

Smar do skóry do pielęgnacji i ochrony od jedwabiście matowej do błyszczącej skóry gładkiej, COLOURLOCK Elephant Leather Preserver

#ad
COLOURLOCK #ad - Absolutnie wydajny: smar do skóry elephant jest nakładany oszczędnie, dzięki czemu wystarcza na przykład do wielokrotnej obróbki całego wnętrza pojazdu. Wszechstronne zastosowanie: smar do skóry nadaje się zarówno do stosowania na fotelach samochodowych i meblach, siodełkach, walizkach, jak również na torbach, kurtkach i butach.

Atwe w uŻyciu: przetrzeć tłuszcz czystą, miękką ściereczką lub ściereczką i najpierw wetrzeć w ściereczkę. Przy użyciu naszych środków do czyszczenia skóry łagodnie i silnie w połączeniu ze szczotką do skóry Colourlock.

Podczas produkcji rezygnujemy z wody, kwasów, barwników i substancji zapachowych. Idealny skład: preserver do skóry jest w 100% syntetyczny i tym samym wolny od tłuszczów roślinnych lub zwierzęcych. Produkty uzupełniające: zabrudzona skóra powinna być czyszczona przed użyciem, np. Następnie wykonując okrężne ruchy nanieść na skórę i ewentualnie polerowanie.
MarkaCOLOURLOCK #ad
ProducentColourlock #ad
Numer części170033

9. SONAX

#ad

Klasa premium, Sonax 281941 zestaw do pielęgnacji skóry/tapicerki

#ad
SONAX #ad - Atwy w użyciu. Produkt wysokiej jakości, klasy premium. Intensywne czyszczenie; szybko i efektywnie; ochrona tapicerki Twojego auta. Do wszystkich gładkich powierzchni ze skóry. Zestaw do pielęgnacji skóry 2 x 250 ml preparat do czyszczenia skóry sonax premiumclass, 1 x bardzo delikatna ściereczka Sonax z mikrowłókna, 1 x szczotka do gruntownego czyszczenia, 1 x 250 ml krem do pielęgnacji skóry Sonax PremiumClass, 1 x Sonax pad pielęgnacyjny z mikrowłókna;.
MarkaSONAX #ad
ProducentSONAX #ad
Wysokość11.61
Długość8.54
Waga3.17
Szerokość1.89
Numer części1837855
Model1837855
GwarancjaGesetzliche Herstellergarantie

10. Liquid Elements

#ad

środek do czyszczenia kokpitu, Liquid Elements Insider środek do czyszczenia tekstyliów i wnętrz, 1 l, tapicerki i armatury,, skóry, do czyszczenia tworzywa sztucznego, edycja z jednorożcem

#ad
Liquid Elements #ad - Czyszczenie bez pozostawiania śladów: insider przekonuje nie tylko skutecznym czyszczeniem, ale również nie pozostawia tłustego połysku, smug lub lepkich powierzchni. Nadaje się do wszystkich materiałów: środek czyszczący może być stosowany do różnych materiałów, skóra, takich jak alcantara, tworzywo sztuczne i wiele innych.

Dziecinnie łatwe zastosowanie: dokładnie wstrząsnąć środkiem czyszczącym i spryskać powierzchnię przeznaczoną do obróbki. Ponadto nie rozmazuje się na szybach. Rozprowadzić ściereczką z mikrofibry, szczotką lub gąbką. Niezawodnie usuwa kurz, brud i tłuszcz, pozostawiając przy tym przyjemny zapach oryginalnej Cherrytec. Uniwersalny środek do czyszczenia armatury i części z tworzywa sztucznego we wnętrzu.

Dlatego nasze płyny są projektowane i produkowane z zachowaniem najwyższych wymagań jakościowych w naszych własnych zakładach produkcyjnych w Niemczech. Made in germany: przywiązujemy dużą wagę do precyzji, innowacji i absolutnego zadowolenia klienta. Usuń pozostałości. Idealnie nadaje się do siedzeń, dywanów, tkanina, baldachimu i innych tekstyliów. Powtórzyć czynność, aby usunąć uporczywe zabrudzenia.
MarkaLiquid Elements #ad
ProducentLiquid Elements #ad
Numer częściF08_1000_Einhorn